محل تبلیغات شما

به نام خدای سبحان - سلام علیکم

آقای رئیس جمهور به تازگی در همایش ملی بیمه و توسعه در برج میلاد تهران از گفت‌وگوی تلفنی با اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا گفت و این گفت‌وگو را سبب تسهیل در مذاکرات دانست. آقای همچنین گفته که این کار مورد تردید من بود اما وقتی همه مشاورین من به اتفاق این نظر را دادند، پذیرفتم!

از سویی هفتم شهریور 97، رهبر انقلاب (حفظه الله تعالی) در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت گفتند : (آن روزی که اوباما موفق شد تلفنی با آقای دکتر صحبت بکند، اینها آنجا جشن گرفتند که خبرش بعداً رسید به ما از طُرُقی. اینها احتیاج دارند به این قضیه، هیچ ومی ندارد که ما این احتیاج آنها را برآورده کنیم. حالا چرا ما با مذاکره مخالفیم هم، من دلیلش را قبلاً گفته‌ام، دیگر تکرار نمی‌کنم). 5 سال قبل از آن و پس از مکالمه تلفنی رئیس جمهور کشورمان با اوباما هم فرموده بودند : (برخی از آنچه در نیویورک پیش آمد بجا نبود!)

اینکه چرا حالا در این شرایط باید بر (مذاکره) تکیه کرد و آن را به تعبیر رئیس جمهور، لوکوموتیو پیشران و سریع برای موفقیت در مذاکرات بعدی و بازکردن راه‌های بسته دانست یک سخن است اما سخن مهم‌تر اینکه اگر مسئولین کشور بر ریل ت‌های کلی نظام حرکت نموده و آیه اول سوره مبارکه حجرات را مبنا قرار دهند یکپارچگی ایجاد و موفقیت‌های بیشتری حاصل خواهد شد و دشمن نیز پیام این وحدت را دریافت خواهد نمود.

یا اَیُّها الذینَ آمَنوا لا تُقدِّمُوا بَینَ یَدَیِ اللهِ وَ رَسولِهِ وَ اتَّقُوا اللهَ اِنَّ اللهَ سَمیعٌ عَلیمٌ (ای کسانی که ایمان آورده‌اید چیزی را بر خدا و رسولش مقدّم نشمرید (و پیشی نگیرید) و تقوای الهی پیشه کنید که خداوند شنوا و دانا است.

بر اساس این آیه شریفه، تبعیت از ولایت فقیه و حرکت بر مدار ت‌های کلی نظام یک اصل قرآنی است و امیدواریم مسئولین کشورمان موفق‌ترین افراد در عمل به آیه اول سوره مبارکه حجرات باشند.

و صلی الله علی محمد و آله الطاهرین / منبر اینترنتی : cmenbar@

نونیِ صفر، سه بُرش از صحنه واقعی شهادت مظلومانه رزمندگان

مبنای قرآنی و عقلی شعار مرگ بر آمریکا

از حقوق نجومی برخی مدیران تا درخواست کسر حقوق یک مسئول معروف!

رئیس ,تلفنی ,جمهور ,نظام ,آیه ,اوباما ,رئیس جمهور ,ت‌های کلی ,کلی نظام ,با اوباما ,آیه اول ,سوره مبارکه حجرات

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها